Przejdź do treści

Bawmy się razem

Spis Treści:

 1. Recenzja
 2. Pory roku – zabawa
 3. Myszy i kot
 4. Kurza mama
 5. Kolorowe motyle
 6. Stonoga
 7. Baba Jaga
 8. Prawa-lewa
 9. Rybki
 10. Manekin
 11. Kosmiczne roboty
Książeczka z płytą „Bawmy się razem – rymowana opowieść” to zbiór dziesięciu zabaw, połączonych tekstem opowieści, do wykorzystania w pracy z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi, w ciągu całego roku. Są to zarówno zabawy w kole, w pociągu jak i w rozsypce, podczas których dzieci nie tylko się integrują, ale i doskonalą różne umiejętności. Mogą nauczyć się nowych rzeczy, po prostu się bawiąc – czyli w sposób dla nich najlepszy! A czego się uczą? Kolejności występowania pór roku, rozróżniania kolorów, przeliczania, naśladowania, rozróżniania prawej i lewej strony, wymieniania samogłosek, reagowania na sygnał, a przede wszystkim, uczą się aktywnego spędzania czasu z rówieśnikami! Każdą z zabaw można wykorzystać oddzielnie, ale połączone w całość tekstem opowieści, tworzą kilkudziesięciominutową okazję do wspaniałej zabawy. Tekst opowieści może być zarówno czytany przez nauczyciela, jak i odtwarzany z załączonej płyty CD.
Każda zabawa jest opisana w książce w prosty i zrozumiały sposób.
Wystarczy włączyć płytę i bawimy się razem!

Zapraszamy do zapoznania się z fragmentami naszych zabaw.

Koszyk0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0